• Polski
  • Norsk Nynorsk
  • Русский
  • English
  • +48 509 645 446
logo
notfound

Poziom B1

Chcę rozmawiać o życiu w społeczeństwie norweskim. Zapisz się

Intensywny kurs języka norweskiego na poziomie B1

  • oferujemy 7-tygodniowe, 100-godzinne kursy na poziomie B1 ONLINE
  • nauczyciel, pan Wojciech Bolanowski ma ogromne doświadczenie
  • nauczyciel przeprowadził już ponad 40 takich kursów w klasie (2009-2020)
  • kursy kameralne online są jeszcze bardziej dopingujące niż w klasie, płacisz za konkretne rezultaty

 

Najbliższe Kursy Norweskiego Poziomu B1

Kurs B1, od 18 maja 2021 (wt) – 03 lipca 2021 (sob)
7 tygodni, 4 dni w tygodniu, poniedziałek, środa, piątek 3 godziny lekcyjne 16.00-18.30, sobota 3 godziny lekcyjne 08.00-10.30 (lub później)
charakter kursu: ONLINE
cena: cena godziny lekcyjnej (45 minut) na tym kursie wynosi 40 zł (w przybliżeniu 100 NOK). Cena za 100 lekcji wynosi 4000 PLN. 10 000 NOK (w przybliżeniu 4 000 PLN).

status bieżący kursu: W kursie będą uczestniczyć 3 osoby, zapraszamy do dołączenia!

Kurs B1, planowany od 5 lipca 2021 lub od 30 sierpnia 2021

1. Dla kogo przeznaczony jest kurs? Jest przeznaczony dla osób, które znają norweski na poziomie A2 i chcą pójść dalej oraz dla osób którym nie udało się zdać egzaminu na poziomie B1 i chcą uzupełnić umiejętności. Przy zgłoszeniu proszę poinformować nauczyciela z jakich kursów (ile godzin) i książek korzystaliście i na jakiej podstawie oceniacie swoją znajomość języka (wynik egzaminu, kiedy się odbył). 

2. Forma i cena zajęć. Zajęcia odbywają się online.Ani wyrażenie chęci uczestnictwa w zajęciach, ani ich rozpoczęcie nie obliguje do kontynuacji. Wymagane jest zapłacenie za tydzień kalendarzowy z góry. Należności są naliczane bez względu na obecność ucznia aż do momentu otrzymania drogą mailową rezygnacji. 

Cena godziny lekcyjnej (45 minut) na tym kursie wynosi 40 zł (w przybliżeniu 100 NOK) bez względu na liczbę uczestników. Cena 100 lekcji 4000 PLN.

3. Dni i godziny zajęć.  5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 09.00-11.30 lub 11.30-14.00.

4. Jaki jest cel kursu? Na zakończenie kursu uczestnik dużo pracujący samodzielnie poza kursem powinien osiągnać poziom B1. Uczeń który będzie powtarzał materiał samodzielnie (i/lub posługiwał się norweskim na co dzień) będzie mógł zdać egzamin Norskprove na poziomie B1. Pilny uczeń będzie mógł zapisać się na zajęcia online na poziomie B2.

5. Co robimy na kursie? W czasie zajęć robimy różnorodne ćwiczenia z nauczycielem posługując się wyłącznie językiem norweskim. Korzystamy przy tym stale z dysku Google z materiałami nauczyciela. Poznajemy materiał tematyczny typowy dla poziomu B1.

Będziemy uczyli się pisać teksty, które uczeń ma sam zredagować w domu. Teksty będziemy poprawiali wspólnie, a jeśli będzie ich więcej to nauczyciel poprawiać będzie poza czasem lekcji. Teksty uczeń pisze na dysku lub dostarcza w formie elektronicznej na dysk. Uczeń powinien powtarzać w domu te ćwiczenia, które robiliśmy w czasie lekcji. 

Uczeń powinien też stale korzystać z nauki w życiu codziennym: w pracy, w sklepie w Norwegii. To da dużo większy postęp.
Uczeń może i powinien pytać o to, czego nie rozumie w czasie lekcji (po norwesku), lub przesyłać zapytania do nauczyciela po polsku. 

6. Jakie są wymagania? Kandydat musi umieć porozumiewać się po norwesku na poziomie A2. 

Kandydat musi zainstalować sobie program Microsoft Teams oraz nauczyć się korzystać z dysku wirtualnego Google.
Kandydat musi mieć słuchawki z mikrofonem na twardym wysięgniku (Dobre: Logitech G430, G432 dostępne w Norwegii).
Dzięki dobrym słuchawkom z mikrofonem nadajemy do uszu innych tylko nasz głos i unikamy przekazywania rożnych odgłosów przeszkadzających innym kursantom i nauczycielowi. Te odgłosy (dla nas pozornie ciche) stanowią duży problem dla innych. 

Wszyscy dbamy o pozytywny nastrój w czasie lekcji.  

7. Sposób zajęcia miejsc a na kursie. Osoba, która po przeczytaniu niniejszych warunków jest zainteresowana uczestnictwem w kursie, powinna skontaktować się z nami i po otrzymaniu faktury dokonać wpłaty zadatku w wysokości 600 PLN. Wpłata oznacza zgodę na zawarte w tym tekście warunki.
Wpłat należy dokonywać: 

a. na konto bankowe w PLN, numer rachunku  w PLN: 20 1440 1387 0000 0000 0952 1402
tytułem:  kurs norweskiego, nazwisko i imię uczestnika, stopień lub nazwa kursu
Właścicielem kont jest: Kompetansesenter.pl, ul. Szczytnicka 30 m 3, 50-382 Wrocław, Polska

b.Wpłatę można zlecić tak, aby wpłynęła w koronach norweskich (należność księgujemy wg kursu średniego z danego dnia, który jest dostępny  na stronie www.nbp.pl ) na poniższe konto. Wystawiamy wtedy rachunek w NOK. Prosimy jednak aby robić to tylko wtedy, gdy wpłaca pracodawca lub osoba, która potrzebuje rachunek w koronach. 

Koszta przelewu wpłacający powinien wziąć na siebie lub powinny być dzielone.

Numer IBAN konta w NOK: PL76144013870000000009521461; nazwa: Kompetansesenter.pl; adres: 50-382 Wroclaw, Szczytnicka 30 m 3; Bank: PKO Bank Polski; SWIFT: BPKOPLPW 

8. Rezygnacja klienta, nieobecności klienta, odwołanie kursu, wykluczenie ucznia

8a. Jeśli klient wpłaci jakąkolwiek kwotę i zrezygnuje za pomocą zgłoszenia mailowego z kursu przed jego rozpoczęciem lub w czasie trwania, wpłacone pieniądze zostaną mu zwrócone w części niewykorzystanej (zastrzegamy sobie prawo do potrącenia kosztów przelewu, jeśli jest to przelew za granicę). 

Jeśli uczeń jest nieobecny w niektóre dni lub godziny kursu, nie przysługuje mu zwrot pieniędzy.  

8b. Jeśli nastąpi wypadek losowy uniemożliwiający lektorowi rozpoczęcie kursu lub kontynuowanie rozpoczętego już kursu, zaoferujemy klientom inny termin. Każdy klient ma wtedy prawo zażądać zwrotu pieniędzy za tą część kursu, która się nie odbyła.

8c. Wykluczenie ucznia z kursu przez nauczyciela jest możliwe gdy uczeń nie spełnia wymagań technicznych (np. nie używa odpowiedniego mikrofonu), jeśli zachowanie ucznia wykracza poza ogólnie przyjęte normy (np. przeszkadza pozostałym kursantom lub wypowiada się obrażając innych uczniów lub nauczyciela). Uczeń otrzymuje wtedy zwrot pieniędzy za tą część kursu, w której już nie uczestniczy.

9. Świadectwo i certyfikat umiejętności. Na koniec kursu uczeń otrzymuje świadectwo ukończenia kursu w dwóch językach. Na świadectwie wyszczególniona jest frekwencja. Świadectwo nie zawiera informacji o osiągniętych umiejętnościach. Jeśli uczeń opuścił ponad 25% zajęć, otrzymuje zamiast świadectwa ukończenia kursu zaświadczenie o uczęszczaniu na kurs, na którym podana jest tylko liczba lekcji, w których uczeń uczestniczył, a nie jest napisane w ilu godzinach nie uczestniczył. Certyfikat opisujący umiejętności uczeń otrzymuje mailem, w języku norweskim. 

Copyright @2018 Kompetansesenter.PL